+421 917 300 011 Slovensky Français Deutsch English Español
VIETOR, s.r.o. - Expresná tuzemská a medzinárodná doprava

V súvislosti s ochorením COVID-19 vás ubezpečujeme že konáme rýchlo a rozhodne, aby sme naďalej poskytovali naše služby, udržiavali prevádzku a chránili našich zákazníkov, zamestnancov a komunity, v ktorých pôsobíme.

Naše povinnosti zamestnávateľa, obchodného partnera a poskytovateľa základných služieb berieme veľmi vážne. Vieme, že ak nedokážeme bezpečne doručiť vašu zásielku, ovplyvní to nielen našich zákazníkov, ale aj mnoho ďalších a preto spĺňame náš záväzok udržať obchodný tok v bezpečnom pracovnom prostredí. Z tohto dôvodu budeme pokračovať v udržiavaní našich vysokých štandardov bezpečnosti, prijímaní preventívnych opatrení a dodržiavaní postupov odporúčaných Svetovou zdravotníckou organizáciou, vládou Slovenskej republiky, miestnymi vládami, ako aj firemnými zásadami.

Bezpečnostné opatrenia, ktoré sme prijali, aby sme vás, našich vodičov a našich zamestnancov ochránili pred ochorením COVID-19
      
  • Pravidelne dezinfikujeme povrchy pracovných plôch a pomôcok na pracovisku
  • Pravidelne dezinfikujeme vozidlá
  • Zvýšili sme intenzitu bezkontaktných platieb
  • Vodiči sú vybavení potrebnými formulármi na bezpečný prestup hraníc
  • U vodičov sme zaviedli povinnosť nosiť rúško všade mimo nákladného vozidla
  • V priestoroch, kde je vysoká koncentrácia ľudí používame jednorazové rukavice a dezinfekciu na báze alkoholu
Situácia s ochorením COVID-19 je však veľmi dynamická a napriek nášmu pravidelnému monitorovaniu dopravných obmedzení v Európe môžu byť niektoré naše transporty ovplyvnené neustále sa meniacimi podmienkami hlavne na hraničných prechodoch.

Anketa: Je pre Vás, ako nášho zákazníka, podstatné, že využívame vozidlá značky Mercedes Sprinter?
Anketa áno, je to podstatné 55 %     Anketa nie, nie je to dôležité 45 %     
(počet zúčastnených: 9 513)