+421 917 300 011 Slovensky English Français Deutsch Español
VIETOR, s.r.o. - Expresná medzinárodná doprava


Napísali o nás...

„S firmou VIETOR, s.r.o. sme za 16 rokov spolupráce urobili viac než 485 transportov a musím konštatovať, že nebol ani jeden problém, ktorý by pán Körner nevyriešil. A to bolo až 96% expresných/urgentných transportov !
Svojím prístupom, spoľahlivosťou a schopnosťou riešiť záťažové situácie plus problémy sa táto firma u nás radí k mála Top-firmám, na ktoré sa dá naozaj spoľahnúť.
Veľmi oceňujem vysokú etiku firmy a neustále zlepšovanie sa!
Cenovo patria síce k drahším firmám, ale za ten „kľudný spánokˮ, ktorý vďaka nim mám, mi to naozaj stojí.
Odporúčam všetkým si ich otestovať.ˮ


Jozef Poništ (DeutschMann s.r.o., 19.2.2018)


„So spoločnosťou VIETOR, s.r.o., spolupracujeme už niekoľko rokov. Naša spolupráca je založená na profesionálnom prístupe, vzájomnej dôvere a kvalite. Veľmi si ceníme ich flexibilitu, promptnosť a ústretovosť pri riešení problémov. Ich slogan: „kvalita, rýchlosť, presnosť“ dokonale vystihuje služby, ktoré poskytujú. Veríme, že sa naša doterajšia spolupráca bude naďalej úspešne rozvíjať.ˮ

Ing. Jaroslav Radena (DKI Plast, s.r.o., 10.3.2009)


„S firmou VIETOR, s.r.o., spolupracujeme už niekoľko rokov. Svojím prístupom a preukázanou profesionalitou sa jednoznačne radia medzi TOP prepravné spoločnosti, s ktorými sme doposiaľ uskutočňovali prepravu našich výrobkov k zákazníkom. Za celý ten čas sa nám nestalo, že by sme museli riešiť nejaký problém. Úprimne môžem povedať, že sa teším na ďalšiu spoluprácu. A nie je to vôbec myslené iba ako zdvorilostná fráza na konci obchodného listu, pričom jeho obsah hovorí o niečom inom.ˮ

Ing. Tomáš Prekop (Continental Matador Truck Tires, s.r.o., 18.3.2009)

Anketa:

Sme rýchli a spoľahliví a vieme ponúknuť aj nižšiu cenu za služby. Takmer vždy je to však kombinácia dvoch z týchto troch možností. Budeme radi, ak sa s nami podelíte o to, čo je pre vás dôležité.
Anketa Rýchlosť a spoľahlivosť (cena nie je podstatná) 36 %
Anketa Rýchlosť a cena (spoľahlivosť nie je podstatná) 33 %
Anketa Cena a spoľahlivosť (rýchlosť nie je podstatná) 31 %
(počet zúčastnených: 2 933)

Je pre Vás, ako nášho zákazníka, podstatné, že využívame vozidlá značky Mercedes Sprinter?
Anketa áno, je to podstatné 55 %
Anketa nie, nie je to dôležité 45 %
(počet zúčastnených: 11 203)