+421 917 300 011 Slovensky English Français Deutsch Español
VIETOR, s.r.o. - Expresná medzinárodná doprava


So zvyšujúcim sa počtom nelegálnych migrantov, ktorí sa pokúšajú dostať aj na naše dodávkové vozidlá s cieľom dostať sa do Veľkej Británie, bol zavedený systém Civil Penalty Accreditation, ktorý pomáha chrániť spoločnosti cestnej nákladnej dopravy.

My v spoločnosti VIETOR, s.r.o. sme hrdí na to, že sme schváleným členom Civil Penalty Accreditation. Väčšina našich prepráv, ktorými prichádzame do Veľkej Británie, prechádzajú prístavmi ako Calais a Dunkerque, ktoré tiež zažili dramatický nárast počtu nelegálnych pokusov prekonať hranicu aj v dodávkových vozidlách. Zaviazali sme sa podporovať bezpečnosť vozidiel a pomáhať znižovať migráciu nelegálnych migrantov do Veľkej Británie.

Program bol vytvorený hraničnými silami Spojeného kráľovstva s cieľom povzbudiť dopravcov, aby prevádzkovali účinné systémy, ktoré pomáhajú znižovať riziko, že sa nelegálni prisťahovalci ukrývajú v nákladnom priestore nákladných vozidiel. Kríza s nelegálnymi prisťahovalcami v Európe naďalej predstavuje pre dopravcov veľa problémov a uplatňovanie akreditovaných postupov nám pomáha minimalizovať tieto riziká pre naše vozidlá, našich vodičov a našich zákazníkov. Úspešne sme demonštrovali britským pohraničným silám naše efektívne systémy kontroly vozidiel a zavedené opatrenia na zabezpečenie toho, aby systém fungoval, napríklad školenia, ktoré poskytujeme našim vodičom, resp. monitorovanie našich vozidiel.

Kompletný zoznam schválených spoločností nájdete na webovej stránke GOV.uk

Anketa:

Sme rýchli a spoľahliví a vieme ponúknuť aj nižšiu cenu za služby. Takmer vždy je to však kombinácia dvoch z týchto troch možností. Budeme radi, ak sa s nami podelíte o to, čo je pre vás dôležité.
Anketa Rýchlosť a spoľahlivosť (cena nie je podstatná) 36 %
Anketa Rýchlosť a cena (spoľahlivosť nie je podstatná) 33 %
Anketa Cena a spoľahlivosť (rýchlosť nie je podstatná) 31 %
(počet zúčastnených: 2 933)

Je pre Vás, ako nášho zákazníka, podstatné, že využívame vozidlá značky Mercedes Sprinter?
Anketa áno, je to podstatné 55 %
Anketa nie, nie je to dôležité 45 %
(počet zúčastnených: 11 203)